środa, 7 sierpnia 2013

Zbiórka używanych ubrań ruszyła równiez w Krakowie!

Wielka zbiórka ubrań dla FANABERII!Czas: 7.08–23.09.2013

Miejsce: Galeria Bunkier Sztuki, skrzynia koło szatni
Kuratorki: Justyna Koeke, Cecylia Malik, Monika Drożyńska

Bardzo prosimy, abyście  przynosili niepotrzebne ubrania do Bunkra Sztuki. Potrzebujemy ich bardzo dużo, bo chcemy przemienić je w sztukę  podczas zbliżającego się wielkimi krokami Tygodnia Ferformansu FANABERIE.

Na pewno macie mnóstwo niepotrzebnych ubrań, a lato to świetny czas, by posprzątać w szafie. Prosimy o przynoszenie ubrań (mile widziane czyste ciuchy) do Galerii Sztuki Współczesnej Bunkier Sztuki (plac Szczepański 3a), gdzie w holu znajduje się skrzynia z naszym pięknym logo.

Zgromadzone dzięki Wam ubrania zostaną przerobione w dzieła sztuki, będą też wykorzystywane do performansów i warsztatów. Na zakończenie FANABERII rozdamy je Wam przemienione!

Zachęcamy też do zrobienia  swojej własnej zbiórki ubrań w innym mieście czy wiosce. W Stuttgarcie w Akademii Sztuk Pięknych oraz w Ludwigsburgu zbiórka ubrań już trwa! Czas na nas, czas na Kraków, czas na Polskę!

Przynieś niepotrzebne ubrania, przyłącz się do FANABERII! Gorąco zapraszamy!

Oddając nam ubrania, koniecznie wpisz się na listę (portiernia). Dzięki temu będziesz pierwszy w kolejce po przemienione ubrania!

Jeżeli zdecydujesz się zostawić w skrzyni ubranie, które jest dla Ciebie cenne i chciałbyś, aby do Ciebie wróciło, podpisz je!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz